Dárky pro cestovatelská srdce

Máme trochu černé svědomí.

Tak dlouho jsme vám nenapsali žádný článek, neposlali žádnou fotku z cest. Ne, že bychom nechtěli nebo že na vás snad nemyslíme.

Vůbec ne. Máme novinek až nad hlavu. A dneska chceme potěšit vaše cestovatelská srdce.

Tradiční i netradiční dárky nejen k narozeninám

Popravdě, máme novinek, až z toho jde hlava kolem. Z cestování s těhotenským bříškem už se vyklubal malý špunt, se kterým teď společné cestování teprve plánujeme. Ale chtělo to na začátek trochu společného času v klidu a domácí pohodě. Proto dnešní článek není o aktuální cestě, ale je taky o něčem příjemném a užitečném.

Dnes jsme se rozhodli vás trochu inspirovat dvěma tipy na krásné cestovatelské dárky. Na dárky, které rozhodně potěší každé cestovatelské srdce. My jsme je našly pod stromečkem a byly jsme z nich doslova PAF!

Pokud milujete vy i vaši blízcí cestování, stoprocentně je oceníte taky a až budete letos přemýšlet nad otázkou „co chceš k narozeninám?“ budete znát odpověď okamžitě.

Někteří je možná znáte, pro jiné to bude novinka nebo příjemné AHA :) takže pojďme na ně:

Zpět do školních lavic

Na první pohled možná připomenutí hodin zeměpisu, kdy si paní učitelka postavila na katedru hnusný, malý, upatlaný modrý glóbus, otevřela malý notýsek a zahlásila: „Měřínská k tabuli…“ Na tabuli visela na kovovém háčku mapa České Republiky a na tom stole ten nepěkný glóbus.

Něco na něm najít bylo prostě zhola nemožné.

www.michalatomas.cz

A člověk trnul, co se zeptá.

Překvapivě mě na škole zeměpis nebavil (paradoxně jsme z něj oba maturovali), začal mě bavit až v momentě, kdy jsem začala sama realizovat cesty do světa.

A teď je realita naprosto odlišná.

Takže když jsme z krabice u vánočního stromečku vytáhli krásný a elegantní  glóbus, poskočilo nám srdce blahem. V dnešní době už se dají vybrat nádherné kousky, je to spíš na tom, kolik jste ochotni do něj investovat. Nejen, že je to perfektní pomůcka pro plánování cest a neustálé sbírání inspirace, je to i krásný doplněk interiéru.

Ten náš má krásný stojan z afrického dřeva a kovový půlpoledník. Večer si ho můžeme rozsvítit, zapálit svíčku a jen tak snít a plánovat, kam se letos zase vydáme.

Takovým dárkem rozhodně potěšíte každého nejen vášnivého cestovatele.

Možná si řeknete, že je „doba internetová“ a koho zajímají tradiční dárky, ale ruku na srdce. Když byste ho dostali, byli byste zklamaní? Chtěli byste raději aplikaci do mobilu? My internet a jeho možnosti nejen na cestách doslova milujeme, ale zamotat si tím velkým kulatým, je prostě bomba :)

Stírací výhra u každého políčka

Máte rádi stírací losy?

My ano. Bohužel jsme ještě nikdy nic nevyhráli. A tak nás druhý dárek naprosto nadchl a zvedl ze židle. Vyhrává totiž každé setřené políčko.

dárky pro cestovatele

Je to úžasná cestovatelská stírací mapa světa, kde si setřete místa, která jste už navštívili. K mapě máte přibalenou i fixu, takže do ní můžete nádherně psát, plánovat, zaznamenávat. Je to prostě perfektní dárek pro každého cestovatele.

Zatím ji nemáme pověšenou na zdi, protože na ni čeká místo v naší nové pracovně, která se snad tento měsíc začne předělávat. Ale už teď se těšíme, jak tento velmi netradiční a originální obraz její zdi ozdobí.

Ta naše je černá se zlatou stíratelnou vrstvou. Jakmile setřete to vaše místo, objeví se nádherné barvy i popisy hlavních měst. Mapu můžete sehnat i barevnou, záleží jen na vás, jaká se vám bude líbit.

Jedinečný obraz z vašich cest

Díky tomu vám z cest vzniká opravdu jedinečný obraz, u kterého se každý den můžete zasnít. Snít o místech, která jste už viděli i o těch, která ještě navštívíte.

A my vám ve vašem snění budeme rádi inspirací a pomocnou rukou.

Mějte se krásně!

Michala a Tomáš

M&T. Michala & Tomáš. Jsme vášnivý (nejen) cestovatelský pár.

Milujeme cestování podle svých představ. Svobodně, bez omezení a s radostí. Pomáháme lidem překonat strach a vydat se na cesty svých snů.

Jedním takovým splněným snem bylo téměř měsíční putování Indonésií>>

Protože už máme procestováno hodně zemí, sdílíme s ostatními naše zkušenosti a pomáháme jim naplánovat a zařídit vysněnou dovolenou bez cestovky, na vlastní pěst. Jednoduše, levně, beze strachu a s úsměvem na rtech. Proto jsme pro vás připravili praktický návod, jak na to >>

Náš příběh si přečtěte zde >>

PS: a inspiraci a čtení pro holky najdete na blogu o kráse, který pro vás s radostí píšu, Michala.

Komentáře