Hledáte inspiraci, jak si konečně začít plnit své sny?

ODPOČINEK, POHODA, RELAX, SPLNĚNÉ SNY

Máte vnitřní pocit, že se potřebujete zastavit a NAČERPAT NOVÉ myšlenky?

Cítíte, že potřebujete ve svém životě UDĚLAT ZMĚNU a hledáte, jaký je ten první krok?

Máte rádi cestování a chcete se podívat na místa, která jste ještě nenavštívili?

Chcete se nejen podívat na nádherné pláže, do krajiny plné kokosových palem i na úžasné sopky, ale chcete nahlédnout také do hlubin SVÉ DUŠE? 

Chcete si začít také plnit své sny?

Nebo se chcete jen tak na chvíli posadit a přečíst si něco, při čem si ODDYCHNETE?

A TAK SI ZPŘÍJEMNĚTE DEN A DOPŘEJTE SI RELAX A INSPIRACI PRO PRVNÍ KROK !

Nejen kvůli ZMĚNÁM A CÍLŮM, ale hlavně proto, že SI ZASLOUŽÍTE na chvíli vypnout a zasnít se.

Líbí se vám ta představa? Tak čtěte dále.

ZVU VÁS NA CESTU NA DRUHOU STRANU SVĚTA

Jsem šťastná, že se s vámi mohu podělit o zážitky a inspiraci z cesty, která pro mě znamenala nový začátek. 

eBook: Cesta Indonésíí, která mi změnila život

aneb jak si jedna obyčejná holka sama splnila sen

Začtěte se do řádků mého příběhu a zjistěte, co všechno můžete zažít a změnit díky JEDNOMU kroku vpřed.

Tento eBook vám ukáže cestu, jak si začít plnit své sny.

Ukáže vám, proč nečekat na AŽ a začít HNED.

Já jsem sebrala odvahu a začala. A první velký sen jsem si splnila právě cestou do Indonésie. Vydala jsem se tam sama, na vlastní pěst. A díky tomu se změnil můj vnitřní svět, můj způsob přemýšlení. 

Našla jsem svoji sebe-hodnotu, pochopila jsem, co znamená mít se ráda a umět se sama na sebe spolehnout.

Přesvědčila jsem se o tom, že když něco opravdu CHCETE, tak to prostě dokážete.

Chci VÁS tímto eBookem INSPIROVAT a sdílet s vámi nejen moje cestovatelské zážitky a místa, která jsem navštívila na druhé straně zeměkoule.

Chci sdílet hlavně myšlenky, které se mi na cestě honily hlavou, protože I VÁM MOHOU POMOCI UDĚLAT ZMĚNY VE VAŠEM ŽIVOTĚ. 

Zvu vás na dobrodružnou cestu...

Pojďte se se mnou vydat na téměř měsíční dobrodružnou cestu, která pro mě byla neopakovatelným zážitkem. Pojďte se i vy ZASNÍT a inspirovat se vůní dálek, burácejícího moře, rýžových políček, kokosových palem.

Nakouknete i do míst, o kterých možná netušíte. Do míst, kde i dnes panuje kult smrti. Do míst, která jsou pro nás jen těžko pochopitelná. Pojďte se se mnou projet po chrámech na Bali a projít po nádherných plážích. 

 A hlavně se pojďte inspirovat k tomu, jak si začít plnit svoje touhy.

Na cestě vám ukážu...

 • Kouzelná místa na druhé straně světa

  a jejich neopakovatelnou atmosféru
 • Jak žít TADY a TEĎ

  podělím se o myšlenky, které mě vedly ke změně v prožívání PŘÍTOMNOSTI a k uvědomění, že není nutné lpět na plánech a budoucnosti.
 • Jak v sobě najít sebevědomí

  a začít si vážit sama sebe a jak se na sebe naučit spoléhat. A jak převzít zodpovědnost za plnění svých vlastních snů.
 • Jak se přestat bát ZMĚN

  Věci se nám v životě dějí tak, jak se dít mají. A pokud se nám to nelíbí, máme všichni stejnou VOLBU. Změnit to. to byl jeden z AHA momentů, který byl pro mě velmi důležitý. Třeba bude i pro vás.

co v eBooku najdete?

 • Cestovatelské zážitky

  Poznáte spoustu spoustu míst a užijete si hromadu cestovatelských zážitků v pohodlí domova. Dostanete se tak na místa, o kterých jste doposud možná ještě neslyšeli.
 • Více jak 70 fotografií

  Aby pro vás cestování bylo autentičtější, doplnila jsem stránky příběhu svými fotografiemi. Uvidíte tak krásy a zajímavá místa naší planety, na která se třeba někdy sami vypravíte.
 • Inspiraci

  Najdete spoustu inspirace pro všední dny. I když zrovna nikam necestujete, i tak si můžete začít plnit své sny HNED teď. Zjistíte, proč na nic nečekat a začít.
 • AHA momenty

  Podělím se s vámi o AHA momenty a myšlenky, které mi pomohly změnit pohled na svět. Uvidíte, že někdy stačí jedna myšlenka, jeden nápad a věci se začnou měnit. Inspirujte se i vy.

Reference těch, co už se vydali na cestu

eBook mě jedním slovem nadchl. Myslela jsem si další životní cestovatelský eBook, ale kdepak. Z eBooku sálá Míšina energie a její pocity i myšlenky, tohle může napsat opravdu někdo, kdo něco neskutečného zažil a tady je to cítit. Hltala jsem každé slovo jak u napínavého filmu. Tohle já můžu :)

Nejen, že se dozvíte o nových místech, o kterých já jsem ani neslyšela, ale přímo nasajete atmosféru. Také si uvědomíte spoustu věcí, které v běžném životě ani nevnímáme a bereme jako samozřejmost. Já si například uvědomila, že se pořád za něčím ženu, abych vše stihla. Díky eBooku jsem si uvědomila, jak to ani není důležité, jak je důležité vnímat přítomnost, nestresovat se a nelpět na plánech a jenom žít. Člověk to ví, ale žijeme tak? Moc díky za tento eBook, dal mi opravdu hodně témat k zamyšlení. Nešetřete pár korun a obohaťte své životy, nebudete litovat

Růžena Nekudováautorka projektu Jsi originál, www.ruzenanekudova.cz

E-book mě doopravdy pohltil. Prožila jsem celé putování společně s Míšou, jako bych se do Indonésie vydala já sama. Od motýlků v břiše před odletem, stresů při zařizování místní dopravy až po krásné ráno u buddhistického chrámu nebo prašnou atmosféru sopky. Zároveň jsem si znovu připomněla, jak nám cestování do jiných koutů světa pomáhá objevit to, kým doopravdy jsme. Sama jsem takovou cestu do svého nitra zažila během stáže v Andalusii. Dodnes se k těm 3 měsícům vracím ve svých myšlenkách a čerpám z nich spoustu sil.

Míšo, děkuji Ti, že inspiruješ ostatní, aby se přestali bát, překročili svoje bariéry a vydali se poznat nejen nové kraje, ale i sami sebe.

Anna Chmelařováautorka blogu Anička vaří www.anickavari.cz a Praktického průvodce prvními týdny života bez lepku, web: www.annachmelarova.cz

Zvažujete cestu do Indonésie? Tak tento ebook je přesně pro vás. Nemáte s kým cestovat a nevíte si rady? Pořiďte si tento ebook! Tady najdete rady, jak si splnit sen i bez parťáka.

Ebook je nabitý pozitivní náladou, inspirací a plný nádherných fotografií. Vtáhne vás do děje a máte pocit, že právě cestujete těmi nádhernými místy, které umí autorka tak krásně popsat. Po přečtení dostane vaše cesta ten správný směr a pak jen zvažujete, zda máte nejdříve balit nebo objednat letenku. Já už letenku mám a děkuji autorce za skvělý ebook. Totoho průvodce nádhernými místy určitě během svého cestování Indonésií využiju

Jaromíra Bednářováautorka projektu www.skolazvesela.cz

Četla jsem tento ebook jedním dechem. Nestává se mi příliš často, aby mě nějaká kniha vtáhla do děje tak, že mám pocit, že jsem součástí odvážného příběhu. Procestovala jsem kus světa online. Super!

Nejvice mě však oslovil zcela otevřený, emotivní a inspirativní přístup k osobním prožitkům autorky, který mě donutil k vlastnímu zamyšlení nad některými věcmi. Krásně a mile napsané, hodně mě to bavilo. Těším se na pokračování.

Ivana Cikánkovárealitní expert, www.ivanacikankova.cz

K e-booku jsem se dostala až pozdě večer a chytil mě natolik, že jsem prostě nemohla jít spát, dokud jsem ho celý nedočetla. Nemohla jsem se ho nabažit - inspirující popis, nádherné fotky, ale hlavně strhující atmosféra, která z jeho stránek dýchá.

Je to živý příběh ženy, která na dlouhé cestě došla k poznání. Nejen cizích krajů, ale hlavně zákoutí své duše. Míšo, dokázalas všem, že člověk dokáže dojít ke svým snům, má-li odvahu udělat první krůčky. A jsem si jistá, že v nejbližší době se počet českých žen cestujících po Indonésii rapidně zvýší :)

Klaudie Fachinelliautorka projektu www.cestykditeti.cz

Než jsem začal číst tento cestovatelský eBook, tak jsem se těšil, že mě něčím obohatí. Ale hned při prvních odstavcích mi bylo jasné, že se s autorkou vydávám na úžasné dobrodružství, které mě vtáhlo okamžitě do děje. Autenticky, lidsky a velmi poutavě napsaný příběh o cestě za sebepoznáním, který jsem hltal slovo od slova.

Autorka vás provede nezapomenutelným příběhem na cestě, která jí změnila život. Poznáte místa, na kterých chcete okamžitě být a cítit tu energii a atmosféru. Situace, které nebyly jednoduché, ale díky nim se stáváte sebevědomějším a vyrovnanějším člověkem. Touha po splnění jednoho velkého snu přivedla autorku na cestu nového života. A já můžu říct, že jsem na té cestě byl také, prostřednictvím tohoto eBooku.

Jiří Zemanwww.jiri-zeman.cz, expert na lidskost a životní změny

A kdo vlastně jsem?

Jsem Michala Měřínská, obyčejná holka, která sebrala ODVAHU a přes všechny překážky koupila letenku a vydala se splnit si sen 10 731 km daleko. 

Tato cesta mi otevřela oči a pomohla mi překonat sama sebe.

Do svého života jsem si díky cestě do Indonésie opět pustila kreativitu a tvořivost a dnes inspiruji stovky žen k tomu, aby pro ně krása, péče o sebe a líčení bylo radostí.

UKÁŽU I VÁM, JAK JEDNODUŠE SI SVÉ SNY SPLNÍTE!

více o Michale najdete na jejím blogu www.michalamerinska.cz 

Objednejte si eBook Cesta Indonésií HNED TEĎ

„Tvé minulé činy už Ti nepatří… Počítá se jen to, co děláš dnes.“

Moc bych si přála, aby vám moje vyprávění POMOHLO DNES UDĚLAT TEN DALŠÍ KROK pro splnění toho vašeho snu.

Neodkládejte jej. Ta RADOST NA KONCI CESTY opravdu stojí za to. 

Cena eBooku CESTA INDONÉSÍ, KTERÁ MI ZMĚNILA ŽIVOT  je 249 , přinese vám toho ale daleko víc, než čekáte.

KAŽDÝ Z NÁS POTŘEBUJE INSPIRACI A POVZBUZENÍ.

Je to hodně nebo málo?

Na vlastní kůži jsem si uvědomila, že peníze, které investuji SAMA do SEBE, jsou nejlépe investované v mém životě. 

Do svých cest po světě, kurzů, knih a osobního rozvoje, jsem za poslední roky investovala více jak 100 tisíc korun. A rozhodně toho nelituji!

Cena eBooku je zlomkem ceny, kterou mě stála cesta do Indonésie a já se s vámi ráda podělím o AHA momenty a zážitky, které mi pomohly uvědomit si, jak chci žít.

Cena 249 Kč je cena, za kterou pořídíte jednu a půl pizzy, láhev průměrného vína nebo třeba jízdenku na trase Praha - Brno.

Anebo můžete INVESTOVAT DO SEBE. Posadit se a v klidu a z pohodlí domova se přenést na místa vzdálená a nechat se inspirovat příběhem, který vám může pomoci udělat třeba jednu malou změnu ve vašem životě.

CO SI VYBERETE?

A navíc vám pošlu bonus ZDARMA 

Protože chci, aby pro vás byl eBook co nejpřínosnější, připravila jsem pro vás bonus v hodnotě 120 Kč, který vám společně s eBookem zašlu ZDARMA.

BONUS: Co se hodí vědět, aneb místa, která nejvíc chytla u srdce

Najdete v něm stručně nejen popis Indnésie a mapu cesty, ale i tipy a místa, která se mi při mém nejvíc líbila a nejvíc mě chytla u srdce.

možná si přece jen říkáte, že...

jde jen o další cestovatelský eBook. Možná máte pocit, že vám cestu ke změně může ukázat nějaký expert - kouč, rozvojový kurz nebo další kniha o osobním rozvoji.

A možná máte i pravdu...

Ale taky vám může cestu k prvnímu kroku ke změně může ukázat obyčejná holka, člověk jako VY. Holka, která chodí do práce, má své dennodenní povinnosti a starosti, má své vášně a sny. A ty sny se naučila PLNIT.

Holka, která se vydala sama na druhou stranu zeměkoule a chce s vámi svůj příběh sdílet. 

Protože věří, že příběhy ostatní inspirují. Protože věří, že se na nich ostatní nejvíc naučí. 

DOPŘEJTE SI RELAX A DEJTE SI K VALENTÝNU DÁREK!

VYDEJTE SE ZA SLUNCEM

Vaše cesta ZA SNY začíná kliknutím na toto tlačítko.

Můžete zaplatit kartou, online převodem nebo bankovním převodem. Jakmile se platba objeví na mém účtu, eBook obdržíte během několika minut do vaší emailové schránky ve formátu pdf. U platby kartou a online převodu, je to IHNED, pokud se rozhodnete platit bankovním převodem, posílám obvykle eBook za 1-2 dny.